SEOloger podcast 6: Co se stalo v SEO od listopadu 2020 do září 2021:

Podcastování je teda dřina! Vracím se po 10 měsíci s opravdu nadupaným podcastem, protože poslední měsíce byly v SEO divoké. Nemáte čas to sledovat? Zkuste 24 minut minut mého shrnutí.

3 ODKAZY

👉 Článek podcastu: https://ondrejmeier.cz/google-title-tag-update/
👉 Nástroj podcastu: https://technicalseo.com/tools/robots-txt/
👉 Akce podcastu: https://www.seorestart.cz/

SOUHRN ODKAZŮ K NOVINKÁM v SEO:

  • ✔ Subtopics update https://www.seroundtable.com/google-launched-subtopics-ranking-in-november-2020-30729.html
  • ✔ Google Image Search Update Reduces Duplicate Images https://www.seroundtable.com/google-image-search-reduce-duplicate-images-30921.html
  • ✔ Google Product Reviews Update: A New Search Algorithm Update Hits The Shelves https://www.seroundtable.com/google-product-reviews-update-31223.html
  • ✔ Google Predator Algorithms Target Exploitative & Slanderous Sites https://www.seroundtable.com/google-predator-algorithms-slanderous-content-31577.html
  • ✔ Schema.org Markup Validator Is Now Live https://www.seroundtable.com/schema-org-markup-validator-now-live-31403.html
  • ✔ More information on how Google generates titles for web page resultshttps://developers.google.com/search/blog/2021/09/more-info-about-titles?hl=en
  • ✔ Page Experience Update https://www.pavelungr.cz/core-web-vitals-seo/
  • ✔ A new way to enable video key moments in Search https://developers.google.com/search/blog/2021/07/new-way-key-moments?hl=en
  • ✔ Updating our job posting guidelines to improve quality of results for job seekers https://developers.google.com/search/blog/2021/07/job-posting-updates?hl=en
  • ✔ Search Console regex filters update and quick tips https://developers.google.com/search/blog/2021/06/regex-negative-match?hl=en
  • ✔ Co je self-referencing canonical a proč ho musíte používat? https://www.pavelungr.cz/co-je-self-referencing-canonical-a-proc-ho-musite-pouzivat/
  • ✔ Google: Stop Worrying About Stop Words Just Write Naturally https://www.seroundtable.com/google-on-stop-words-30935.html
  • LINKBUILDINGOVÉ ODKAZY
  • ✔ Google Search link spam update rolling out now https://searchengineland.com/google-search-link-spam-update-rolling-out-now-350770
  • ✔ Google: Paying For Content Review Or Time With Links Is Paid Links https://www.seroundtable.com/google-paid-links-content-review-or-time-30806.html
  • ✔ Google: Digital Public Relations Is Not Spammy Link Building https://www.seroundtable.com/google-digital-public-relations-link-building-30810.html
  • ✔ Google Ignores Low Quality Blog Pingback Links https://www.seroundtable.com/google-ignores-low-quality-links-blog-pingback-30890.html
  • ✔ Google: It Is About Link Quality Not Link Quantity https://www.seroundtable.com/google-link-quality-over-link-quantity-31120.html
  • ✔ Google Prefers To Neutralize Bad Links Automatically https://www.seroundtable.com/google-neutralize-bad-links-31653.html
  • ✔ Google” Many Sites Think About Links Much More Than Necessary https://www.seroundtable.com/google-think-about-links-31109.html
  • Google: PBNs Are Pretty Obvious https://www.seroundtable.com/google-pbns-are-pretty-obvious-31426.html
  • ✔ Google: Really, Link Exchanges Are Against Our Guidelines https://www.seroundtable.com/google-link-exchanges-against-guidelines-31733.html
  • ZAJÍMAVÉ SHRNUJÍCÍ WEBY:
  • https://vyhledava.cz/
  • https://seochatter.com/
  • https://brodieclark.com/notes/
  • https://learningseo.io/

Sledujte prosím můj podcast na všech platformách a populárních aplikacích.

6747 zhlédnutí (celkově) 4 zhlédnutí (dnes)
3.1/5 - (10 votes)
Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
+ posts

Jsem konzultant online marketingu a specializuji se na SEO a inbound marketing. Od roku 2009 jsem pracoval jako senior SEO konzultant pro největší klienty agentur Ataxo a H1.cz. Úspěšně publikuji, školím a přednáším o online marketingu, který doopravdy miluju. Jsem důsledný, zodpovědný, kritický, se smyslem pro detail.

Pavel Ungr
Jsem konzultant online marketingu a specializuji se na SEO a inbound marketing. Od roku 2009 jsem pracoval jako senior SEO konzultant pro největší klienty agentur Ataxo a H1.cz. Úspěšně publikuji, školím a přednáším o online marketingu, který doopravdy miluju. Jsem důsledný, zodpovědný, kritický, se smyslem pro detail.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge