Předvánoční SEOloger se tentokrát bude skládat ze tří částí. V první představíme výsledky velkého SEO průzkumu, a v dalších vás seznámí s novinkami ze svých nástrojů pánové z Collabimu a Marketing Mineru.


SEO průzkum 2018 (Pavel Ungr)

Taky vás vždycky zajímalo, čím se zabývají jiní SEO lidé, jak řeší vzdělávání, jaké mají přesahy mimo obor nebo kolik berou? S kolegy Jánem Januškou, Filipem Podstavcem a Zdeňkem Dvořákem jsme vytvořili průzkum, který měl za cíl přesně na tyhle otázky odpovědět. teď je konečně čas podívat se, jak to dopadlo.


Novinky z Collabimu (Karel Hladiš, Collabim)

Během krátkého příspěvku vám ukážeme vtipné (doufejme) situace, se kterými se denně potýkáme při práci na našem systému. Věta „Jak to, že nejsem na třetí pozici na Google, když jsem si nastavil cílovou stránku v Collabimu?“ není tak výjimečná, jak by se mohlo zdát.


Zajímavosti a statistiky z práce českých marketérů (Filip Podstavec, Marketing Miner)

10ti minutové prezentace, plná fakt a statistik, která Marketing Miner za poslední rok nasbíral od svých uživatelů.


Data z hledání na Seznamu, zrcadlo Česka? (Martin Žatkovič, Taste Medio) 

Na hackatonu vyhledávání Seznamu se nám podařilo ukořistit top secret data za 4 dny živého vyhledávání na Seznamu. Kdy se nejčastěji hledá? U kolika dotazů nemá Seznam odpověď a Google ano? Který ze SEO konzultantů je nejhledanější? A jaká největší prasárna byla vyhledána? To a mnohem víc se dozvíte na naší přednášce.


Informace o setkání

 termín: 19.12.2018, 18.00 – 21.00
místo: Pinta - beer steakhouse
 Kapacita: 40/40


Kde přesně se setkání konalo

 Místo: Pinta - beer steakhouse, 18 Argentinská, 170 00 Praha 7   Zobrazit na mapě

Jak se na místo dostat?