Interní školení pro firmy

Chcete individuální školení na SEO nebo online marketing pro celý tým ve vaší firmě nebo hodně specifické téma, na které není školení vypsáno? Tohle je odpověď na vaše potřeby.

Neváhejte s rezervací

Školení

Chytré SEO nejen pro firmy je nejlepší!

Někdy veřejná školení prostě nestačí. Potřebujete zaškolit celý tým. Nebo potřebujete intenzivní práci s týmem přímo u vás ve firmě na základě konkrétních požadavků.

Proto nabízím individuální interní školení, kde si můžete sami nastavit téma, potřebnou přípravu, místo školení i jeho náročnost a přístup ke školeným.

Nacenění

 • jednodenní školení s 4 hodinami přípravy vyjde na cca 59 500  Kč
 • každý další den je za 49 500 Kč
 • pro vícedenní školení mne kontaktujte pro specifické nacenění

Co budete potřebovat?

 • svůj notebook nebo tablet/smartphone
 • chuť se učit nové věci

Vaše data jsou chráněna, vše co odešlete formulářem se řídí zásadami na ochranu osobních údajů.

Nepřehlédněte moje další školení

Objednejte si školení

Cena školení: 59 500 Kč (bez DPH)
Vyprodáno

Všechny termíny jsou již vyprodané.

Co je v ceně

 • celodenní (10:0017:00) školení  na dohodnuté téma (nejčastěji SEO, onpage, faktory, inbound marketing, nástroje, analýza klíčových slov, psaní na web z kontextu SEO… aj.)
 • příprava na školení  6 hodiny
 • pokud je téma specifické nebo je školení časově náročnější, nacenění se může změnit. Mohu připravit i půldenní školení nebo naopak týdenní či vícetýdenní intenzivní zaškolení. Pro přesnou kalkulaci takových školení mi napište na jsem@pavelungr.cz.

Chcete objednat více účastníku?

Zavolejte mi na 608 654 501

Napište na jsem@pavelungr.cz

Ohlasy na školení

Ne každý profesionál je i výborný školitel. Pavel je však zlatou výjimkou. Kombinace výborných komunikačních schopností, bohatých praktických zkušeností, které vás dovedou od teorie k praxi, a individuálního přístupu. To vše se mu povedlo napasovat do našeho školení a nasměrovat nás správným směrem. Dík!"

Natália Vieira
SEO specialistka, Onio, s.r.o.

Pavel je opravdový profesionál v oblasti online MKT a především na SEO, jeho přednášky, školení a Twitter sleduji dlouhou dobu. Pro OKAY online tým vedl 2 celodenní interní workshopy na téma SEO, analýzy klíčových slov a copywritingu. Byly to 2 dny plné informací, které v jeho podání zapadaly jedna ke druhé a dávaly smysl. Pavel nám pohotově odpovídal na individuální dotazy a situace a doplňoval o své postřehy. Po druhém workshopu se všichni v týmu shodli na tom, že to bylo nejlepší školení tohoto roku. Spolupráci s Pavlem rozhodně mohu doporučit a za každodenní sledování stojí i jeho Twitter.

Jiří Langr
OKAY.cz

Pokud budete někdy potřebovat řešit seriózně SEO, tak určitě doporučuju Pavla. Skvělý komplexní přístup, moudré rady, profi spolupráce. Jeho náhled na provozování webu a online marketing obecně je velmi zralý a podpořený řadou zkušeností. A ano, SEO je dneska dost věda. Takže se vyplatí mluvit o vyhledávání na webu s někým, kdo o tom OPRAVDU něco ví :-)

Pavlína Kvapilová
Studia Nových Médií, Karlova Univerzita

Co bude dál?

Ozvu se vám na váš e-mail a domluvíme se na dalším postupu. Kdybych se vám do 2 pracovních dnů neozval, prosím ozvěte se mi. Nejspíše došlo k nějakému technickému problému a vaše poptávka mi nepřišla.

Chcete se mě na něco zeptat?

 • Zavolejte mi na 608 654 501
 • Napište na jsem@pavelungr.cz
 • Nebo mě navštivte na adrese Jaromírova 80/51, Praha 2 – 128 00

Pavel Ungr - SEO konzultant
Chcete se na něco zeptat?

Telefon................................................. Telefon
+420 608 654 501
Email................................................. Email
Kancelář................................................. Kancelář
Jaromírova 80/51,
Praha 2 120 00
Twitter
Slide Share
LinkedIn

Napište mi

Před odesláním si přečtěte, jak zpracovávám osobní údaje.

4 krát 5 = *
Ozvu se vám do druhého pracovního dne.