SEO kurz: Chytré SEO v Praze i online

Staňte se specialistou na SEO díky školení Chytré SEO! Víte něco o SEO a chcete pomoct vašemu webu v získání více návštěvníků i zisku? Přijďte na praktické školení s tipy s více než 18. leté praxe v oboru. Jmenuji se Pavel Ungr a jako konzultant pro Lekarna.cz, Alkohol.cz ale i Google nebo Alzu vám ukážu SEO postupy, které jste na mých veřejných vystoupeních neslyšeli. Nepodstatné neřeším a ukazují jen postupy, které fungují. Nejen mě, ale i mým klientům, přečtěte si je sami:

Neváhejte s rezervací

 • Chytré SEO
  volná místa (10 osob) - 5 000 Kč
  30.9.2024, v Praze, on-line nebo záznam
Rezervujte si termín školení

Nebo volejte 608 654 501

Školení

Toto školení vzniklo na základě průzkumů od lidí, co se chtěli SEO naučit. Posbíral jsem potřeby lidí a dle něj jsem školení vytvořil. Takže je to unikátní SEO školení vzniklé od lidí pro lidi a pomáhává lidem být v SEO lepší. Potvrzují i jejich poznatky:

Školení od Pavla hodnotím na 5*! Profesionalita a vysoká odbornosť sú až neskutočné. Určite doporučujem!” – majitel firmy, Bratislava
Školení mi poskytlo hodnotný přehled o všemožných zákoutí SEO. Těším se, až budu moci poznatky aplikovat u svých klientů.” – SEO junior, agentura, Praha.
Je radost setkat se s člověkem, který s nadšením sdílí své bohaté zkušenosti, znalosti a inspiraci. Děkuji, Pavle.” – SEO manažer, nadnárodní korporace, Praha

Chytré SEO: buďte v SEO úspěšní!

Díky tomuto školení získáte náskok před konkurencí, protože se naučíte přemýšlet tak, aby vyhledávače byly vaši přátelé a online svět vám šel na ruku. Přijďte se SEO naučit tak, abyste ho mohli dělat sami!

Pro koho je:

Je určen lidem, kteří už o SEO slyšeli a něco málo vědí, co to je, ale chtějí se v SEO zlepšit. Je pro ty, kteří nechtějí jen opakovat postupy a techniky, ale chtějí rozumět filosofii SEO, a tak postupy tupě neopakovat, ale vytvářet je a vymýšlet. Školení skvěle sedí freelancerům, copywriterům, začínajícím (SEO) konzultantům, online marketérům, projekťákům, manažerům a zaměstnancům agentur a středních i velkých firem a korporací.

Co se naučíte:

 • jak fungují vyhledávače – crawling, indexace, hodnocení,
 • pro které weby není SEO vhodné,
 • co je to analýza klíčových slov a jak vám pomůže při vaší SEO strategii,
 • jak udělat strukturu webu pro SEO (informační architektura),
 • jak vylepšit stránky na webu pro SEO (optimalizace vstupní stránky/landing page)
 • co udělat, aby na vaše výsledky lidé klikali neboli vylepšení SERPu – optimalizace CTR,
 • jak získat přední pozice ve vyhledávačích,
 • vyhodnocování SEO.

Vše s konkrétními a praktickými ukázkami z praxe. Co se nenaučíte? Neřešíme odkazy a link building, protože Zdeněk Dvořákskvělé školení linkbuildingu.

Jak školení probíhá?

Můžete si vybrat zda se zúčastníte naživo ve školící místnosti v Praze, nebo budete sledovat on-line stream nebo si koupíte nahrávku (tu můžete sledovat okamžitě nebo kdykoliv se vám to bude hodit – aktualizace probíhá 2 x ročně) – výběr variant najdete v objednávce.

 • Osobně ve školící místnosti v Praze nebo
 • online na platformě Zoom nebo
 • si můžete koupit záznam.
 • Startujeme v 10:00, končíme mezi 17:00 a 18:00.

Co budete potřebovat?

 • svůj notebook nebo tablet/smartphone,
 • kameru a mikrofon (pro on-line školení),
 • chuť se učit nové věci.

Chcete ušetřit?

Kupte si balíček 2 školení Chytrého SEO a Link buildingu v on-line formě pod názvem Chytré DvouSEO – za výhodnější cenu.


Vaše data jsou chráněna, vše co odešlete formulářem se řídí zásadami na ochranu osobních údajů.

Kdo Vás bude školit?

Jsem Pavel Ungr a lidé o mně říkají, že jsem synonymem SEO v Česku. Na škoelních ale říkám vždycky víc a komplexněji než na přednáškáách nebo v článcích. Jsem důsledný, kritický a se smyslem pro detail. Díky tomu nesnesu nekvalitní práci.

SEO dělám více než 18 let. Pracoval jsem od roku pro největší klienty agentur Ataxo a H1.cz. Posledních 10 let pracuji jako nezávislý specialista pro své klienty jako je Lékárna.cz nebo iRozhlas.cz a další. O SEO také přednáším, školím a publikuji.

Nepřehlédněte moje další školení

Objednejte si školení

Cena školení: 5 000 Kč (bez DPH)
Přihlásit se

Co je v ceně

 • Podklady ke školení v PDF,
 • dotazy během a po školení v samostatném Discordu,
 • občerstvení a oběd pro účastníky fyzického školení,
 • nejnovější znalosti z boru,
 • přístup do soukromého Discord serveru pro sdílení informací,
 • perfektní atmosféra,
 • bezplatné e-mailové konzultace po dobu dalších 14 dní.

Chcete objednat více účastníku?

Zavolejte mi na 608 654 501

Napište na jsem@pavelungr.cz

Ohlasy na školení

Na školení se našly věci užitečné pro firmy z řad agenturních klientů, odborníky z internetového marketingu a řekla bych, že prospěje i projekťákům nebo accountům – každý si podle mě na Vašem školení dokáže najít to svoje. Nejvíc oceňuju, že se na školení podařilo vypíchnout to, co je z jednotlivých oblastí SEO opravdu důležité. Nebylo to školení, které mluví jen o tom, jak to nedělat, ale řekne i jak to dělat.

Jana Šmerdová
Flowly

SEO může být ledajaké. Mechanické, organické, placené, nudné, dobré, mrtvé… ale též chytré. Zvlášť, když ho přednáší Pavel Ungr.

Otto Bohuš
Copywriter, Proof & Reason

Pavlovo školení Chytré SEO mi pomohlo uspořádat si priority při optimalizaci webů pro své klienty a dalo mi nový pohled na SEO a inspiraci pro moji práci do budoucna. Školení o hodně překročilo moje očekávání a doporučuji je každému SEO konzultantovi i firemnímu markeťákovi. Díky moc za sdílení neocenitelných rad a zkušeností.

Jako copywriter s optimalizací obsahu pracuju denně. Přišlo mi ale, že využívám hodně kusých informací, u kterých ne vždy 100% chápu, jak zapadají do celku nebo pro ně nemám před klienty tvrdé argumenty. Teď filosofii SEO rozumím mnohem víc, v celé její komplexitě. Díky!

Děkuji za parádní školení od odborníka na svém místě. Bylo to fajn, přínosné, věcné a poučné. Rozhodně doporučuji každému kdo to se SEO myslí vážně.

Pavel Ungr je bez diskuze nejlepší partner na SEO, protože problematiku nejen dokonale zná a zabývá se jí už přes 15 let. Především ale umí vše velmi jednoduše a názorně vysvětlit těm, kteří mají SEO v projektech na starosti. Zároveň vše zasazuje do byznysového uvažování, co to znamená pro klientův web. Než začnete uvažovat o novém webu nebo redesignu, začněte u Pavla. Ušetříte spoustu nákladů v budoucnu a hlavně máte záruku, že váš web bude postaven od základu správně.

Co bude dál?

Pokud jste správně zadali fakturační údaje, tak vám v řádu minut přijde potvrzení účasti (objednávka), kde najdete všechny potřebné informace ke školení a vy musíte školení zaplatit.

Pozor, proto zadávejte správně fakturační e-maily vždy správně a to i na účastníky, jinak, nemusí účastníkům dojít správné údaje!

Chcete se mě na něco zeptat?

 • Zavolejte mi na 608 654 501
 • Napište na jsem@pavelungr.cz
 • Nebo mě navštivte na adrese Jaromírova 80/51, Praha 2 – 128 00

Pavel Ungr - SEO konzultant
Chcete se na něco zeptat?

Telefon................................................. Telefon
+420 608 654 163
Email................................................. Email
Kancelář................................................. Kancelář
Vista House, Na Pankráci 1618/30,
Praha 4 140 00
Twitter
Speakers Deck
LinkedIn

Napište mi

Před odesláním si přečtěte, jak zpracovávám osobní údaje.

4 krát 5 = *
Ozvu se vám do druhého pracovního dne.