SEO školení – OSOBNĚ, ONLINE nebo ZÁZNAM

SEO školení na míru

Předám vám to nejlepší ze svojí bohaté praxe. Žádné lorem ipsum od SEO šamanů, ale praktické ukázky od zkušeného SEO konzultanta. Proškolím jednotlivce i celé skupiny ve vaší firmě. Nebi si můžete koupit záznam SEO školení.

1

Naučte se SEO pomocí AI včetně implementace prakticky. Ideální workshop pro konzultanty, agentury i pro lidi, co si řeší online marketing pro svůj web sami. Provedu vás celým procesem na ukázkových datech i na vašem vlastním projektu a odnesete si jak samotný výstup, tak unikátní know-how.

Více o školení5 000 Kč (bez DPH)
2

Nemáte čas na běžné termíny školení nebo sedět celý den na školení? Zakupte si nahrávku školení ze záznamu a shlédněte si ji, kdykoliv potřebujete, v pohodlí vaší kanceláře, domova nebo dokonce i na dovolené.

Více o školeníOd 490 do 9 990 Kč (bez DPH)
3

Staňte se specialistou na SEO díky školení Chytré SEO! Víte něco o SEO a chcete pomoct vašemu webu v získání více návštěvníků i zisku? Přijďte na praktické školení s tipy s více než 18. leté praxe v oboru. Jmenuji se Pavel Ungr a jako konzultant pro Lekarna.cz, Alkohol.cz ale i Google nebo Alzu vám ukážu SEO postupy, které jste na mých veřejných vystoupeních neslyšeli. Nepodstatné neřeším a ukazují jen postupy, které fungují. Nejen mě, ale i mým klientům, přečtěte si je sami:

Více o školení5 000 Kč (bez DPH)
4

Díky tomuto dvoudennímu školení (i online) získáte náskok před konkurencí, protože se naučíte přemýšlet tak, aby vyhledávače byly vaši přátelé a online svět vám šel na ruku.

Více o školení8 000 Kč (bez DPH)
5

Celodenní online kurz o tom, jak získávat zpětné odkazy, je určený začátečníkům i středně pokročilým. Ocení jej jak freelanceři, tak agenturní bojovníci, ale i klienti.
Naučím vás, jak funguje celý proces od prvního plánování až po úspěšnou exekutivu.

Více o školení5 000 Kč (bez DPH)
6

Pokud potřebujete napsat texty na web a zařídit, aby je měly vyhledávače rády a dostaly se na 1. pozice a získaly vám návštěvnost na web, přijďte nebo pošlete svého copywritera, editora, autora textů na školení SEO pro copywritery.

Více o školení2 900 Kč (bez DPH)
7

Kurz technického SEO je určen těm, kteří baví technická stránka SEO ať už SEO konzultanti nebo vývojáři . Dozvíte se seznam věcí, které
mohou ovlivnit úspěch webu v hledání v Google a Seznam.cz. Vysvětlíme vám proč a jak je SNADNO zapracovat a otestovat. Školení skvěle sedí programátorům webů (backenďákům i frontenďákům),
freelancerům, (SEO) konzultantům a zaměstnancům agentur, technologických firem i startu-pů.

Více o školení5 000 Kč (bez DPH)
8

Pokud potřebujete proniknout do světa práce s daty v Open Refinu a zautomatizovat si spoustu práce a ušetřit čas, tohle je ideální online kurz pro vás. Vše projdeme krok za krokem tempem vhodným i pro začátečníky.

Více o školení1 500 Kč (bez DPH)
9

Naučte se klasifikační analýzu klíčových slov včetně její implementace prakticky. Ideální workshop pro konzultanty, agentury i pro lidi, co si řeší online marketing pro svůj web sami. Provedu vás celým procesem analýzy klíčových slov na ukázkových datech i na vašem vlastním projektu a odnesete si jak samotnou analýzu, tak unikátní know-how.

Více o školení8 000 Kč (bez DPH)
10

Přijďte na náš kurz kontinuálního SEO, kde vás naučíme co dělat v SEO poté, co máte hotové vstupní analýzy – SEO analýzu, analýzu klíčových slov a máte optimalizované všechny stránky. Co teď a co s tím? Naučíme vás postupy, které
zlepší návštěvnost webu v hledání v Google a Seznam.cz. S Jardou Hlavinkou ze Seznamu jsme dali dohromady praktické školení, jehož poznatky snadno převedete do praxe vašeho webu Nepodstatné neřešíme a ukazujeme jen postupy, které fungují. Nejen nám, ale i našim klientům!

Více o školení5 000 Kč (bez DPH)
11

Chcete ušetřit na PPC i zákaznické podpoře a přitom si vyladit SEO a zvýšit návštěvnost webu a jeho pověst? Přijďte se naučit jak se dostat na Google do Featured snippetu.

Více o školení490 Kč (bez DPH)
12

Chcete individuální školení na SEO nebo online marketing pro celý tým ve vaší firmě nebo hodně specifické téma, na které není školení vypsáno? Tohle je odpověď na vaše potřeby.

Více o školení59 500 Kč (bez DPH)
13

Přijďte na můj celodenní workshop SEO pro WordPress. Je určen lidem, kteří mají základní povědomí o SEO, nepotřebují hlubší technické znalosti a chtějí se svým WordPress webem prorazit nejen ve vyhledávačích bez programátorských znalostí. Školení skvěle sedí freelancerům, (SEO) konzultantům, online marketérům a všem majitelům a správcům webů na WordPressu.

Více o školení55 000 Kč (bez DPH)

Rádi byste jiné školení nebo třeba v angličtině? Napište mi!

Pokud řešíte technické problémy, špatnou indexaci, nevhodnou informační architekturu a obsah nebo penalizace - pomohu vám.

Napište mi »

Školení SEO pořádám i na Slovensku.

Nevybrali jste si školení? Zkuste si prohlédnout také mé služby online marketingu a SEO ».

Ohlasy na školení

Ohlasy na školení

Na školení se našly věci užitečné pro firmy z řad agenturních klientů, odborníky z internetového marketingu a řekla bych, že prospěje i projekťákům nebo accountům - každý si podle mě, na Vašem školení, dokáže najít to svoje. Nejvíc oceňuju, že se na školení podařilo vypíchnout to, co je z jednotlivých oblastí SEO opravdu důležité. Nebylo to školení, které mluví jen o tom jak to nedělat, ale řekne i jak to dělat.

Jana Šmerdová
Flowly

Pavla jsme pozvali do CS Technologies s.r.o. na dvoudenní školení o SEO a Inbound marketingu. Jeho široký pohled na celou problematiku dokázal nadchnout a inspirovat celý náš tým. Pomohl nám i s výrobními postupy. Pavel je ve svém oboru skutečnou kapacitou a jeho školení mohu jedině doporučit.

Adam Švanse
jednatel, CS Technologies

Praktické, jasné a inspirující… Tak bych popsala školení Pavla Ungra a nezáleží zda je to „Chytré SEO“ nebo třeba „SEO pro Wordpress“. Oceňuji praktickou stránku věci, tedy žádná ztráta času, jasné odpovědi na otázky a přátelskou komunikaci se zúčastněnými. Školení „Chytré SEO“, které jsem absolvovala bylo přesně takové. Pavel je odborník na svém místě, který nezahlcuje své posluchače jen teorií. Z každého školení od Pavla Ungra jsem odcházela s pocitem a přesvědčením, že vím, zase něco navíc a především, že jsem schopná to implementovat do svých projektů.

Ing. Petra Křížová, Online Marketing Specialist
HUDYsport a.s.
Kdo Vás bude školit?

Kdo Vás bude školit?

Jsem důsledný, kritický, se smyslem pro detail. Díky tomu nesnesu nekvalitní práci. Ideální konzultant. Od roku 2009 jsem pracoval pro největší klienty agentur Ataxo a H1.cz. Úspěšně publikuji a přednáším o online marketingu, který doopravdy miluju.

  • Proškolil jsem přes 1 290 účastníků
  • Vedl jsem přes 100 školení a workshopů
  • Dohromady jsem měl vyšší desítky přednášek

Pavel Ungr - SEO konzultant
Chcete se na něco zeptat?

Telefon................................................. Telefon
+420 608 654 163
Email................................................. Email
Kancelář................................................. Kancelář
Vista House, Na Pankráci 1618/30,
Praha 4 140 00
Twitter
Speakers Deck
LinkedIn

Napište mi

Před odesláním si přečtěte, jak zpracovávám osobní údaje.

4 krát 5 = *
Ozvu se vám do druhého pracovního dne.