SEO školení, která vám chybělo

Už přespříští týden se chystáme s Jardou Hlavinkou školit Kontinuální SEO na Marketing Festivalu. To si nemůžete nechat ujít! A že nevíte, co to je? Tak čtěte dál!

O novince mezi mými školeními, kontinuálním SEO, jsem už na různých kanálech psal. Klasický termín je naplánován na 26. června, nicméně možnost se na naše školení podívat je už za 2 týdny. Kde? Přece na Marketing Festivalu!

Markeťákům tenhle festival určitě už přišel do hledáčku, je naprostá legenda už několik let. Tři dny nabité školeními, přednáškám, pořádnými párty, networkingem a špičkami v oboru. Už je vyprodáno, takže plakat sice můžete, ale na školení máme ještě pár míst volných – což je férová kompenzace (bude-li zájem vezmu nějaký dobrý rum :-)).

Já už jsem si školení na Marketing Festivalu vyzkoušel, nicméně letos to bude trochu speciální – budeme školit společně s Jardou Hlavinkou. Hodnej kluk z Ostravy, se kterým jsme začínali ještě v Ataxu a následně v Hájedničce. Vyloupl se z něj český Bartosz Goralevicz 🙂 A věřte mi, toho chcete. Je to skvělý parťák a můj kamarád, takže zažijete nejen skvělý školení, ale zároveň školení od srdce a s nadšením.

Co bude obsahem Kontinuálního SEO?

Dostanete šanci se dozvědět, jak dělat SEO dlouhodobě a udržitelně. A věřte mi, že se do vás pokusíme nacpat všechno, co jsme se za dlouhá léta praxe, pokusů a omylů naučili. Nemusíte být pionýry slepých stezek, jako jsme byli občas my.

SEO totiž není jen o analýzách nebo technickém řešení, ale hlavně o dlouhodobé kontinuální práci. A na tu se trochu zapomíná. S Jardou jsme dali dohromady své zkušenosti za posledních 15 let praxe a stovek klientů a připravili jsme školení, které vás naučí, jak dělat SEO kontinuálně a dobře. Pochopitelně s výsledky.

Téma školení startuje totiž tam, kde mnozí končí. Spuštěním webu. Máme všechny analýzy, máme klíčovku i základní on-page SEO i technické průsery vyřešené. Co dál? Co dělat, aby to fungovalo nejen prvních pár měsíců, ale i za rok? Na co bacha? Proč je projektové řízení důležité? Jak automatizovat a jak testovat? Proč nepodceňovat linkbuilding? Tohle všechno tam bude. Můžete ochutnat třeba z tohoto seznamu:

Trochu se bojíme, hodně se těšíme a věříme, že vy se bude těšit taky. A hlavně se přihlašovat. Takže teď to nejdůležitější. Kdy a kde?

5855 zhlédnutí (celkově) 6 zhlédnutí (dnes)
Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge