Sleva pro nákup skvělé knihy SEO – Optimalizace pro vyhledávače profesionálně

SEO – Optimalizace pro vyhledávače profesionálně
SEO – Optimalizace pro vyhledávače profesionálně

Nakladatelství Zoner před časem vydalo překlad knihy o SEO, na kterém jsme s Jardou Vidímem spolupracovali jako odborní korektoři. Tato knížka je opravdu dobrá. Podle mě je to nejlepší knížka v češtině o SEO. Má několik výhod – je aktuální a řeší věci, které by SEO konzultanti měli znát. Navíc přináší zajímavý americký pohled, který u nás není obvyklý. A to, že její součástí je šablona SEO analýzy, je už jen třešnička na dortu.
Autory anglického originálu jsou Danny Dover ze SEOMozuEric Dafforn z Intrapromote. Pokud tuto knížku chcete se slevou, stačí jen při objednávce zadat následující slevový kód “SEOH1”, který je platný jen do konce dubna, takže příliš neváhejte. Budu rád, když se vám knížka bude líbit. Mě se líbila.

Recenze spokojených čtenářů:

 

1595 zhlédnutí (celkově) 4 zhlédnutí (dnes)
Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

komentářů 6

  1. Už delší dobu o koupi této knihy uvažuji, tak snad mě to teď donutí si ji koupit. Ale zase si říkám, zda mohou být informace v knize natolik aktuální, aby se ji vyplatilo koupit.

  2. Dobrý den,
    chci se zeptat, zdali si knihu jako začátečník koupím dnes, po dvou letech (resp. po třech), bude mít stále aktuální informační hodnotu?
    Eventuelně jestli není na trhu něco lepšího
    Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge