Analýza klíčových slov a frází

Analýza klíčových slov je základem vašeho online marketingu. Navrhuje nejefektivnější fráze vhodné právě pro váš web, navrhuje rozšíření obsahu a je základem informační architektury nebo obsahové strategie.

Analýza klíčových slov

Co získáte z analýzy?

  • seznam ideálních frází
  • zjistíte, co a jak vaši zákazníci ve vyhledávačích hledají
  • krom frází získáte také vzory hledání a informace o hledanosti, konkurenci a důležitosti jednotlivých frází
  • zjistíte, které vstupní stránky vám na webu chybí, a proto je tato analýza nezbytným podkladem pro návrh informační architektury
  • důležité podklady pro další kanály online marketingu, jako jsou PPC, sociální sítě, obsahový marketing nebo linkbuilding a další
  • analýzu klíčových slov, která je základní analýzou online marketingu

Pomocí této analýzy klíčových slov hledáme fráze, které souvisí s vaším webem, a zjišťujeme, co a jak ve vašem oboru lidé hledají. U získaných frází poté zjišťujeme hledanost, relevanci, konkurencidůležitost, stejně tak i to, zda pro všechny fráze existuje vhodná vstupní stránka.

Vstupní stránky

Vyhledávače nedokážou přivádět na váš web návštěvníky, pokud dané klíčové slovo neobsahuje vhodná stránka. Proto bez této analýzy není v drtivé většině případů možné efektivně provádět optimalizaci pro vyhledávače, protože nemáme optimalizovaný obsah na webu a návštěvnost nemůže proudit na web přes správné stránky. Ani bychom nevěděli, na které fráze máme cílit. Analýza klíčových slov je proto důležitým podkladem pro návrh informační architektury, ale díky odhalený vzorům hledání a klasifikaci frází obsahuje i cenná data pro obsahovou strategii.

Varianty analýzy

Analýzu klíčových slov lze různě zaměřovat podle vašich potřeb. Ať už na ni budeme nahlížet jako podklad pro SEO, pro obsahovou strategii, nebo ji zaměříme hodně do hloubky pro jednu sekci/kategorii webu či naopak hodně široce, aby pokryla celý web.

Výstup analýzy klíčových slov

Výstupem je souhrnná excelová tabulka s několika záložkami (sběr dat, hledanost, klasifikace, kontingenční tabulka, shrnutí atp.) se všemi informacemi a přehledné shrnutí v samostatném dokumentu s výsledkem analýzy i doporučením na další postup.

Kdo je Pavel Ungr?

Pro klienty už 9. rokem pracuji jako zkušený konzultant online marketingu se specializací na SEO.

Od roku 2009 jsem pracoval pro největší klienty agentur Ataxo a H1.cz. Publikuji knižně i online na svém blogu i v renomovaných médiích. Přednáším také na odborných konferencích o online marketingu a školím zejména SEO.

Nepřehlédněte moje školení

Objednejte si: Analýza klíčových slov a frází

Rozsah se u většiny webů pohybuje mezi 35–50 000 Kč bez DPH.
Objednat

Cena se odhaduje na základě konkurenčnosti oboru, velikosti a typu webu.

Kontaktní údaje

Fakturační údaje

Pokud chcete vystavit fakturu vyplňte prosím fakturační údaje.

Spočítejte tři plus osm = *

Související služby

Související školení

Ohlasy na Analýzu klíčových slov

Musím se přiznat, že už jsem viděl hodně analýz klíčových slov, ale ta od Pavla Ungra byla jednoznačně nejlépe propracovaná i včetně naprosto přesného manuálu, co s analýzou dělat.

Rostislav Peníška
jednatel Adrop.cz/sk

Zpracování a hodnota informací v dokumentech mě mile překvapila. Vidím to poprvé, ale pochopil jsem, že je to skutečně základní a strategický dokument. Jsem rád, že jste nás oba přesvědčili do toho s Pavlem jít, a mám velké očekávání od využití těchto poznatků v online, ale i zbytku marketingu ve firmě. Může to odblokovat nečekané rezervy.

Lukáš Janošík
Relax, Catherine Life a.s.

Další služby

1

Návrh struktury webu s pokrytím všech důležitých vstupních stránek je základ úspěchu nejen ve vyhledávačích.

Více2500 Kč hodina konzultace bez DPH
2

Úspěšnost v SEO předpokládá web, který vyhledávače dokážou procházet a indexovat. SEO analýza vám pomůže odhalit všechny překážky a navrhne jejich řešení.

Více2500 Kč hodina konzultace bez DPH
3

Nevybrali jste si z nabízených služeb? Pojďme se dohodnout na individuální konzultaci, která vyřeší přesně ty problémy, které vás trápí.

Více2500 Kč hodina konzultace bez DPH
4

Řešíte pokles objednávek nebo návštěvnosti kvůli pandemii Covid-19? Víte, že SEO je pro vás důležité, ale nevíte co odříznout a co ponechat? Chcete najít rezervy a využít je naplno? Dokážu pomoct!

Více2500 Kč hodina konzultace bez DPH
5

Nevybrali jste si z nabízených služeb? Pojďme se dohodnout na individuální konzultaci, která vyřeší přesně ty problémy, které vás trápí.

Více2500 Kč hodina konzultace bez DPH

Potřebujete specifickou službu kterou jste zde nenašli? Napište mi!

Pokud máte specifické problémy, řešíte mezinárodní SEO či cokoliv jiného - pomohu vám. Stačí popsat váš problém a domluvíme se na úvodní schůzce.

Napište mi »

Pavel Ungr - SEO konzultant
Chcete se na něco zeptat?

Telefon................................................. Telefon
+420 608 654 163
Email................................................. Email
Kancelář................................................. Kancelář
Vista House, Na Pankráci 1618/30,
Praha 4 140 00
Twitter
Speakers Deck
LinkedIn

Napište mi

Před odesláním si přečtěte, jak zpracovávám osobní údaje.

4 krát 5 = *
Ozvu se vám do druhého pracovního dne.