WebStats4U jsou parchanti

Již před časem mě Baraka požádala, zda-li bych se nekouknukl na jejich web, že se jim tam otvírají reklamy, které nechtějí. Web mají na normálním hostingu u hosting-zdarma.cz, takže mě to přišlo divné. A tak jsem se na to podíval podrobněji.

Ve zdrojáku na první kouknutí nebyla chyba, ale na to druhé již ano. Statistiky a počítadlo WebStats4U, které mají tento kód:

<!-- Begin webstats4U code --><!-- Title: uvod --><!-- URL: http://www.eastwick.cz/ --> <script language="JavaScript" src="http://m1.webstats4u.com/m.js" type="text/javascript"></script> <script language="JavaScript" type="text/javascript"> <!-- webstats4u("AEBrvQ6T0RRk8_6WX4MG6W4NJHxw", 0); // --> </script> <noscript><a href="http://www.webstats4u.com/stats?AEBrvQ6T0RRk8_6WX4MG6W4NJHxw" target="_blank"><img height="18" alt="Webstats4U - Free web site statistics Personal homepage website counter" src="http://m1.webstats4u.com/n?id=AEBrvQ6T0RRk8_6WX4MG6W4NJHxw" width="18" border="0"> </a><br><a href="http://www.webstats4u.com/" target="_blank">Free counter</a> </noscript><!-- End webstats4U code -->

vám spouštějí Java Scriptem otvíraná reklamní okna. Takže od těchto počítadel už nikdy nic více! Počítadlo jsem odstranil a od té doby se web načítá o poznání rychleji.

Jsou to bastardi… na druhou stranu, možná to mají v podmínkách služby, tak dalece jsme to nezkoumal a ani tohle počítadlo jsme tam nevkládal.

1702 zhlédnutí (celkově) 4 zhlédnutí (dnes)
Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge