SEOUX.cz kurz tvorby webu zaměřený na SEO a UX

Návrh klíčových slov

Na svých SEO školení pořád přebíhám do UXUX doporučení dávám ve svých analýzách. To samé dělá i můj kamarád a skvělý UX designér Honza Kvasnička, ale zase se SEO. Tak jsme si řekli, že je toho dost, že to prostě spojíme. Vytvořili jsme SEOUX.SEOUX - školení SEO a UX v Česku a na Moravě

Připravili jsme s Honzou malé turné po českých a moravských městech s naším zbrusu novým školením. Kombinuje to nejlepší co víme o SEO a UX a spojuje toto know-how do funkčního celku s podtitulem – tvorba webu, který prodává.

Na naše nové společné školení si připravte celý den. Startujeme v 9:00 ráno a oficiálně končíme kolo 17. hodiny, ale pak pokračujeme neformálním posezením v restauraci nad vašimi problémy a projekty. A tam si můžeme povídat, co to půjde:-)

Školení není pro naprosté začátečníky. Musíte alespoň něco o online marketingu a mít “nějaké” zkušenosti. Takže my o něm říkáme, že minimální znalosti jsou na úrovni mírně pokročilých. Ale to jsou snad všichni čtenáři mého blogu.

Moc se těšíme, školení se, na to, že jsme ho spustili v úterý, skvěle prodává. Možná to je i skvělou cenou 2 222 Kč za celodenní školení, oběd, občerstvení i bonusové materiály.

Díky tomu je Brno aktuálně vyprodané, v Ostravě jsou poslední 2 místa, v Praze jedno poslední. Více volných míst je Hradci Králové, PlzniČeských Budějovicích.

Takže neváhejte a objednávejte, dokud to jde.

Objednat školení SEOUX

759 zhlédnutí (celkově) 1 zhlédnutí (dnes)
Sdílením buduješ SEO!Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge