Dopady aktualizace na Seznam.cz z 30.7. nová verze přepisu dotazu

Podrobně jsem své názory na poslední velkou aktualizaci fulltextu Seznam.cz sepsal společně s Lukášem Pítrou pro Lupu. Nicméně i můj blog si zaslouží krátké shrnutí:

 • Aktualizace nepřináší nic nového, jen přepisuje interní mechanismy fulltextu.
 • Všechny typy klíčových slov zaznamenaly změnu.
 • Podivně byly zasaženy jak velké značky i MFA weby.
 • Jednoznačný vzorec neexistuje.

Detailně si můžete počíst na Lupě, ale shrnutí nejdůležitějších informací najdete v mé infografice (přímý odkaz).

Dopady aktualizace na Seznam.cz z 30.7. nová verze přepisu dotazu

4095 zhlédnutí (celkově) 1 zhlédnutí (dnes)
Rate this post
+ posts

Jsem konzultant online marketingu a specializuji se na SEO a inbound marketing. Od roku 2009 jsem pracoval jako senior SEO konzultant pro největší klienty agentur Ataxo a H1.cz. Úspěšně publikuji, školím a přednáším o online marketingu, který doopravdy miluju. Jsem důsledný, zodpovědný, kritický, se smyslem pro detail.

Pavel Ungr
Jsem konzultant online marketingu a specializuji se na SEO a inbound marketing. Od roku 2009 jsem pracoval jako senior SEO konzultant pro největší klienty agentur Ataxo a H1.cz. Úspěšně publikuji, školím a přednáším o online marketingu, který doopravdy miluju. Jsem důsledný, zodpovědný, kritický, se smyslem pro detail.

Komentáře: 16

 1. Ještě bych přidal masivní posun spam webů s přebraným/generovaným obsahem. Hlavně v oblasti her a půjček (longtaily s 3 a více slovy).

 2. Mrkněte třeba na “Money Now půjčka” 2. pozice nějakej automatickej text a 9. pozice cloaking. Stačí si někde najít názvy nebank. půjček a ty zkusit v Seznamu vyhledat…

 3. Omlouvám se za překlepy ve svém příspěvku, takže ještě jednou: Infografika je přehledně zpracovaná. Upozorňuji pouze na překlep ve slove „neautoritativní“, V textu máte „neautorativní“.

 4. Zásadní chybou na straně Seznamu je indexace nevhodných url adres. Ta je za velkou částí propadů pozic autoritativních webů. Chyba i měsíc po osudném prvním srpnu stále existuje a stále se opakuje i u nově tvořeného obsahu.

 5. Seznam je už docela trapnej. Ať zruší support, ten tam je vyloženě k ničemu a ušetřené peníze mohou zaplatit za někoho, kdo tomu rozumí. Ptát se nemá smysl, odpověď typu “z naší strany žádný technický problém nevidím” je ubohá. Doufám, že Seznam s takovou do roka skončí a všichni si tam můžou potřást rukama, jak inteligentně se zničili. Všechny změny, co Seznam udělal v posledním roce jsou katastrofa. Lide, Firmy, Sklik a teď fulltext. Interní změna přepisu… to defaultně nastavili, aby to házelo výsledek “WEB O NIČEM”… prostě SEZNAM, NAJDU TAM CO NEZNÁM… a že budu čumět. Ještě ať si poserou Sreality a Sauto, které od toho nemají daleko a můžou zavřít krám. A reakci typu, máš dělat web pořádně fakt neberu… dělám, nejsem profík, ale aby se před mými weby zobrazovali sračkoidní weby rychlokvašky s nasekanýma klíčovkama a obsahem o hovně, naprosto nepřehlednou navigací atd., tak to pardon, ale to si někdo nasral do kalhot, sedl si se svou tlustou prdelí na židli a začal vymýšlet změny algoritmu. Druhá věc, má to být interní změna, ale má to externí dopad… takže někde je chyba. Seznam ji nepřizná, opraví za dva roky a napáchá tolik škody, že by se z toho jeden posral.

 6. S tím seznamem je to pořád stejný… pořád je “rozbitej”. PR články nebo sitewide odkazy na Google platí, u Seznamu je to spíš ke škodě… nechápu, snad to po Novým roce opravěj…

 7. Já jsem pan Morris Ray, legitimní a seriózní peníze věřitele. Půjčujeme finance z jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, dáváme úvěr lidem, kteří mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na placení účtů, investovat na podnikání.
  Už jste hledali půjčku? nemáte se čeho bát, protože jste na správném místě, i nabízejí půjčky na nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže pokud jste v nouzi úvěru, chci, abyste mi stačí kontaktovat prostřednictvím tohoto e-mailovou adresu: morris_ray123@outlook.com

 8. Ahoj,

  Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, dům, auto úvěr,
  studentské půjčky, konsolidaci dluhu úvěry, nezajištěné úvěry, rizikový
  kapitál, atd .. Nebo jste byl odmítnut úvěr prostřednictvím banky nebo
  Finanční uspořádání jednoho nebo více reasons.You spíše jejich cti
  Řešení! Já jsem na biskupa, soukromé věřitele, půjčovat podnikům a
  jedinci v nízké a cenově úrokovou sazbou ve výši 2%. Máte zájem?
  Kontaktujte nás a léčit úvěru následovat převod do 48 hodin.
  KONTAKT: bishopberrysmith@hotmail.com
  Podrobnosti Aplikace

  Jméno:
  Datum narození:
  Pohlaví:
  Stav:
  adresa:
  umístění
  Status:
  PSČ:
  Země:
  Telefon:
  E-mail:
  Státní Účel úvěru:
  Výše úvěru:
  Půjčka Doba trvání:
  Čistý měsíční příjem.

  Zpět ke mně co nejdříve s výše uvedené informace pro více informací.
  Doufám, že to slyším od vás.
  Díky a Bůh vám žehnej,
  Bishop Berry Smith

 9. Obtener dinero BLANCO tarjeta de cajero automático programado y dinero en efectivo directamente en cualquier cajero automático que le rodean. No hay riesgo de ser atrapados, porque la tarjeta ha sido programado de tal manera que no es detectable, también tiene una técnica que hace que sea imposible que el circuito cerrado de televisión para detectar usted. Ahora envíenos un correo electrónico hoy en nuestra dirección de correo electrónico en: richparkerblankatmcard@outlook.com para que usted pueda obtener su propia tarjeta programada hoy.

 10. Požádat o půjčku rychlý a pohodlný způsob, jak zaplatit účty a obnovení financování projektu v nízké úrokové sazby ve výši 3% na nás ještě dnes kontaktovat prostřednictvím: trustfunds804@outlook.com. Úvěr je třeba nabídku úvěru náš minimum je 1,000.00 Volba vypůjčení nějaké peníze, Jsem certifikovaný registrace a věřitelé důvěryhodně, můžete nás ještě dnes kontaktovat, pokud máte zájem. Stáhni úvěru, kontaktujte mě pro více informací o procesu úvěru jako podmínek půjčky a výše úvěru bude převedena na vás. Potřebuji vaši okamžitou reakci, pokud máte zájem

 11. Zdraví

  Zrovna jste byl odmítnut vaší banky v poslední době, a tam je ne, kde jinde byste mohli dostat půjčku,kterou požadujete, Dostat do kontaktu s námi dnes, a podívejme se, jak můžeme pomoct, Jen upřímný a ryzí lidé přivítali použít, Někdy to, co potřebujeme, je jen kolem nás a možná nakonec není třeba se dostat do více dluhů vyřešit naše finanční problémy, S dobrou radu a řešení, které nabízíme, si můžete být jisti, jste se snaží dostat ven z té prekérní rohu se ocitnete v tuto chvíli nemáme. Každý, kdo je vítán informovat o našich službách.

  Vyplňte následující informace níže:

  název:
  věk:
  adresa:
  stát:
  zem:
  Telefon:
  potřebná částka:
  doba trvání úvěru:
  účel půjčky:

  Laskavě mě kontaktujte co nejdříve, abychom mohli začít s vaším úvěrovým procesem

  E-mail(chasebanktransferdesk@gmail.com)
  chasebanktransferdesk@yandex.com

  pozdrav.
  James Ton.

 12. Oslavy konce roku se kvapem blíží a jak jsme na konci každého roku zvyklí, našim věrným zákazníkům stále poskytujeme spotřebitelské úvěry s ročními úrokovými sazbami, relativně nízkými. Při této příležitosti je nabídka přístupná všem, bez ověření insolvence. Naše nabídka se pohybuje od 40 000 do 3 000 000 Kč. Pro více informací nás kontaktujte e-mailem: Rollerovadominika@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge