[džava] nebo [java] skript?
Již několikrát jsem zaslechl výslovnost slova Java obojím způsobem – viz výše. Já jsme byl zastáncem anglické výslovnosti, tedy [džava] a mockrát jsem se o tom s mým spolubydlícím HoPem dohadovali. Ha, ale našel jsem důkaz (zase jsem měl pravdu )!